• Rīga
    Partly cloudy
    3°C
     
11/01/2021, Kategorija: Auto
Autors: Publicitātes materiāls

Presto autoskola lepojas ar izstrādāto unikālo apmācību modeli, kas topošajiem autovadītājiem šampanieti atkorķēt ļauj pat tik ātri kā pēc 1 mēneša. Kā gan tas vispār iespējams? Tas nozīmētu, ka vēl pat šīs pašas karantīnas ietvaros tu varētu pilntiesīgi sēsties pie savas automašīnas stūres un nebaidīties, ka autobusā nepietiks atļauto sēdvietu, lai varētu paspēt laikus uz darbu. Vai tiešām tiesības iegūt var tik viegli?

Par mācībām ārkārtas situācijas apstākļos, ko piedāvā filiāles Sigulda, Valmiera un Cēsis, pastāstīšu turpinājumā sadarbībā ar Presto autoskolu. Tāpat arī izpētīsim, kādi ir iemesli veiksmīgajiem statistikas rādītājiem, kas apliecina, ka šeit ne vien lielāks skaits studējošo apmācības iziet līdz galam, neatmetot ar roku sapnim par tiesībām pusceļā, bet arī uzrāda vislabākos rezultātus starp lielajām autoskolām visas Latvijas mērogā.

Kas šeit tik īpašs?

Sekojot Presto izstrādātajām vadlīnijām, tiesības patiesi iespējams iegūt ātrāk kā citviet. Tomēr tā nav tikai veiksme, bet gan loģiska cēloņsakarība tam, ka šajā autoskolā braukšanas nodarbības iespējams apmeklēt katru dienu, tajā skaitā brīvdienās un svētku dienās. Tas nozīmē, ka 10 dienās jau būsi izgājis likumā noteikto minimālo braukšanas nodarbību skaitu!

Ne mazāk svarīgs aspekts ir iespēja brīvi nomainīt instruktoru – bez jebkādiem iesniegumiem, garas skaidrošanās administrācijā vai skaļiem skandāliem. Ja vēlies, kaut katru dienu izvēlies jaunu instruktoru un neatskaities nevienam, kāpēc tā! Galu galā katram instruktoram ir sava pieeja, bet ne visiem tā var būt pa prātam. Arī personību atšķirības nereti ir šķērslis veiksmīgai sadarbībai. Brauc ar to, ar kuru saproties no pusvārda.

Faktors, ko citās autoskolās novērtē par zemu

Jāņem vērā, ka CSDD eksāmenā automašīna, ar kuru jādemonstrē vadīšanas prasmes, tiek noteikta izlozes kārtībā. Vai nu tas ir bembis, Audi vai golfs. Un ko tad, ja nekad neesi izbaudījis BMW zirgspēkus vai atpakaļgaitu slēdzis, pārslēgu stumjot pa kreisi līdz pašam galam, bet gan vienmēr to vispirms paceļot uz augšu? Pat ļoti savaldīgs cilvēks šajā brīdī varētu krist nelielā panikā! Vienmēr bijis tā, a te pēkšņi – neiet!

Nenoliedzami šāda tehniskā un psiholoģiskā nesagatavotība var novest pie tā, ka eksāmenā nākas demonstrēt vāju pārliecību pie stūres, instruktorā viešot bažas par topošā autovadītāja sagatavotību īstajai satiksmei. Un kur nu vēl tas, ka figūru laukumā veiksmīgi izpildīt uzdoto uzdevumu var vien tad, ja zināmas tehniskas nianses, kuras katrai no mašīnām atšķiras!

Presto autoskola, izstrādājot apmācību modeli, pievērsusi īpašu uzmanību arī šim apstāklim, kas patiesībā ir ļoti izšķirošs, lai veiksmīgi nokārtotu eksāmenu CSDD ar 1. reizi. Šajā autoskolā iespējams ne vien braukt ar dažādiem instruktoriem, bet arī ar dažādiem automobiļiem. Elektroniskajā pieraksta sistēmā redzams, ar kādas markas auto brauc katrs no instruktoriem. Atliek vien atrast, ar kuru vēl neesi vizinājies!

Ja cilvēkam bijusi praktiska pieredze vadot dažādas automašīnas, arī adaptācijas līmenis, ikreiz sēžoties citā mašīnā, ir daudz augstāks. Cilvēks ir ne vien tehniski pārliecinātāks par savām spējām, bet līdz ar to arī emocionālajā ziņā jūtas par savām braukšanas prasmēm drošāks.

Daudzpusīgākas pieredzes iegūšanas iespēja ir vēl viens no elementiem, kas izceļ Presto citu autoskolu starpā. Jaunais apmācību modelis apšauba senos standartus, kas nosaka, ka ar 1 automašīnas modeli ir pietiekami, lai apgūtu pilnvērtīgas vadīšanas prasmes. Katrā ziņā arī statistikas dati atbalsta teoriju, ka vajadzīga daudzveidīgāka pieredze, jo tieši Presto studenti visbiežāk CSDD eksāmenu nokārto ar 1. piegājienu.

Drošs laika un naudas ieguldījums

Presto autoskolas prioritāte ir sekmīga jauno autovadītāju apmācība. Tas ietver ne vien apmācību kvalitāti, bet arī dinamiku. Ne viss tiek mērīts naudā. Nozīmīgs faktors ir arī laika patēriņš. Lai mudinātu vadītāja apliecību iegūt pēc iespējas ātrāk, tiek rīkota motivējoša akcija – nokārtojot B kategorijas eksāmenus ar pirmo reizi 3 mēnešu laikā, autoskola atmaksā eksāmena izdevumus 51.15 EUR apmērā.

Tāpat iespējams piedalīties arī sacensībās, pildot autoskolas mājaslapā sagatavošanās testus teorētiskajam CSDD eksāmenam. Tie maksimāli pielīdzināti tam, kas varētu gaidīt noslēdzošajā pārbaudījumā. Regulāra šo testu pildīšana ir viens no pamata elementiem, lai vēlāk eksāmenu nokārtotu ar 1. reizi. Turklāt tie, kas uzrāda labākos rezultātus, saņem balvas.

Ņemot vērā galvenos mācību organizācijas pamatprincipus, Presto apiet ierobežojumus, kas raksturīgi standarta mācību praksei nozarē. Ja ierasti tiek piešķirts 1 instruktors, braukt var tikai konkrētās dienās un mašīna tikai viena, tad Presto pieeja ir radikāli pretēja.
Modernā autoskola izvēlējusies iemīt jaunas takas nozarē, un lai arī inovācijas bieži vien saistās ar risku, liktās cerības atmaksājušās. Tieši atšķirīgā pieeja ir veiksmes atslēga, kas kursantiem eksāmenus ļauj nokārtot ar lielāku sekmības procentu. Rezultātā tas ļauj ietaupīt ne vien laiku un naudu, bet arī ātrākiem soļiem nonākt līdz mirklim, kad CSDD tiek saņemta vadītāja apliecība.

Tāpat kā hipodromā visdrošāk likt uz spēcīgāko un ātrāko zirgu, kas jau iepriekš apliecinājis savu pārākumu, tāpat arī izvēloties autoskolu, audzēkņu sekmības rādījumi ir būtisks aspekts, ko ņemt vērā. Ja izvēlēsies mācību iestādi, kur procentuāli lielākā daļa eksāmenu nokārto sekmīgi, vēlāk šo veiksmīgo statistiku papildināsi un veidosi arī tu.

Kas vajadzīgs, lai uzsāktu mācības?

Šobrīd apmācības visās Latvijas pilsētās, tostarp Vidzemē, Presto nodrošina tālmācības režīmā. Ne vien līgumu ērti iespējams parakstīt attālināti, bet arī ar tā saturu var iepazīties turpat mājaslapā. Turklāt arī reģistrēties braukšanas nodarbībām varēsi caur savu individuālo profilu. Presto neliek zaudēt laiku šos visus jautājumus risinot klātienē.

Arī līguma brīvā pieejamība ir reta prakse autoskolu nozarē, kur no šādas atklātības ierasts izvairīties vienkāršā apstākļa dēļ, ka līguma punkti satur klientam neizdevīgus nosacījumus. Lai to slēptu, līgums netiek publiski ievietots mājaslapā. Turpretī Presto ar līgumu ikviens var iepazīties brīvi vēl pirms tā parakstīšanas – būs pat pietiekami laika, lai to apspriestu ar pazīstamu juristu. Caurspīdīguma princips kalpo kā apliecinājums, ka līgumā nav slēptu izmaksu vai citu zemūdens akmeņu.

Lai varētu piedalīties teorijas nodarbībās tālmācībā, jānodrošina viedierīce, kurai iespējama video funkcija, mikrofons un interneta pieslēgums. Noslēguma autoskolas eksāmenu kārtot gan vajadzēs izmantojot tieši datoru. Teorijas nodarbības ietver 11 nodarbību ciklu. Obligāti jāiziet arī 2 dienu apmācības pirmajā palīdzībā, kur noslēgumā jānokārto pārbaudījums.

Pēc 3. teorijas nodarbības sākas pati interesantākā apmācību daļa – automašīnas vadīšana. Lai tu būtu tiesīgs pa pilsētas ielām stūrēt instruktora vadībā, jāiegūst vadītāja mācību atļauja, ko var saņemt CSDD. Lai tā tiktu izsniegta, jābūt izietai medicīniskajai komisijai, kas apstiprinājusi, ka veselības stāvoklis ļauj sēsties pie stūres. Tas nemaz nav sarežģīti un neprasīs daudz laika. Vari sazināties ar ģimenes ārstu vai samariešiem.

Vēlies strādāt modernākajā Latvijas autoskolā?

Presto autoskolas filiāļu pārklājums ir plašākais Latvijā. Tas paver iespējas ne vien braukšanas nodarbības apmeklēt visdažādākajās Latvijas malās, bet arī nodrošina darba iespējas lielā un prestižā uzņēmumā. Kad būsi ieguvis vadītāja apliecību, pēc 3 gadu pieredzes auto vadīšanā, arī tu būsi tiesīgs izvirzīt savu kandidatūru autoskolas instruktora vai pasniedzēja amatam.

Lai kļūtu par instruktoru, vajadzīga arī I līmeņa augstākā izglītība, un lai kļūtu par pasniedzēju – maģistra grāds. Autoskola piedāvā finansēt pārkvalifikācijas apmācības, tāpat arī vajadzības gadījumā nodrošina automobili. Šis būs tev piemērots darbs, ja vēlies uzstāties auditorijas priekšā, izproti pedagoģiskā darba būtību un ja pārvaldi latviešu, krievu vai angļu valodu.

Darbiniekus Presto atalgo ar motivējošu atlīdzību, kas ir pat līdz 50% augstāka kā vidējā nozarē. Tāpat arī autoskola nodrošina tālākizglītību, lai komanda arvien sekotu nozares aktualitātēm. Mācību kultūra ļauj saglabāt kvalitāti un uzturēt autoskolas līmeni.

Turklāt Presto autoskola, tostarp salīdzinot tās kursantu sniegumu ar lielāko Vidzemes konkurentu, autoskolu Einšteins, pēc CSDD eksāmenu sekmības statistikas datiem ieņem vadošās pozīcijas, kļūstot par līderi starp lielākajām Latvijas autoskolām. Ja vēlies pievienoties labākajiem un kļūt par daudzsološa uzņēmuma sastāvdaļu, tad šī būs īstā vieta.

Lai kļūtu par sadarbības partneri, sūti savu CV uz e-pastu zigmars@presto.lv vai jautājumu gadījumā zvani pa tālruni 28826828.

908 skatījumi
Video

Iebraukšana Jūrmalā kļūs dārgāka

01/10/2021

No 2022. gada 1. aprīļa Jūrmalā iecerēts atjaunot iebraukšanas maksu visu gadu un plānots to noteikt trīs eiro apmērā līdzšinējo divu eiro vietā, informē Jūrmalas pilsētas dome. Noteikumus...

Lasīt tālāk
Video

Raidījums: Auto nodokļu celšana var izrādīties neizbēgama

20/09/2021 | Autors: Nekā personīga, TV3

  Lai mazinātu klimata izmaiņu ietekmi, Eiropa ir apņēmusies būtiski mazināt kaitīgos izmešus ražošanā, enerģētikā un transportā jau līdz 2030.gadam. Transports ir jutīgākā...

Lasīt tālāk
Video

No 1. septembra gaidāmas izmaiņas aptuveni 300 reģionālo maršrutu visā Latvijā

27/08/2021

Ņemot vērā, ka pēc vasaras brīvlaika skolēniem atsāksies mācības klātienē, no 2021. gada 1. septembra gaidāmas izmaiņas aptuveni 300 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā. Daļā...

Lasīt tālāk
Video

Sākot no 2025. gada Pierīgā būs jārēķinās ar intensīviem ceļu būvdarbiem dažu gadu garumā

20/08/2021

Šogad VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) uzsākusi darbu pie četriem jauniem valsts ceļu attīstības projektiem. Savukārt Ķekavas apvedceļa projekts, par kura realizāciju pēc publiskās un privātās...

Lasīt tālāk
Video

Savākti 10 000 parakstu par iespēju atsākt braukšanas apmācības un eksāmenus autoskolās

25/02/2021 | Autors: Labdien.lv redakcija

Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" savākti vairāk nekā 10 000 parakstu par atļauju īstenot braukšanas apmācības un eksāmenus autoskolās. Parakstu skaits ļauj iesniegt iniciatīvu...

Lasīt tālāk
Video

Konkursā par īstermiņa sabiedriskā transporta nodrošināšanu iesniegti 32 piedāvājumi

28/10/2020

Ņemot vērā, ka Iepirkumu uzraudzības birojs ir noraidījis pretendentu iesniegtās sūdzības konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu līdz 2021. decembrim (atsevišķās...

Lasīt tālāk
Video

Atjauno satiksmi Tērbatas ielā

17/08/2020

Atjaunojot transporta kustību Tērbatas ielā, no šodienas, 17. augusta, atsākta 1. maršruta trolejbusa kustība. "Rīgas satiksme” informē, ka no 17. augusta plkst. 8:00 plānots atjaunot...

Lasīt tālāk
Video

Izsludināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu četrās maršrutu tīkla daļās

06/07/2020

Ņemot vērā, ka Iepirkumu komisija pieņēma lēmumu par uzvarētājiem 12 maršrutu tīkla daļās no kopumā 16, ir izsludināts starptautisks konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu...

Lasīt tālāk
Video

Nākamnedēļ atjaunos tramvaja satiksmi pār Brasas pārvadu

26/06/2020

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no nākamās nedēļas tiks atjaunota tramvaja kustība pār Brasas pārvadu. Kā informē būvuzņēmēji, kuri veica Brasas pārvada konstrukciju...

Lasīt tālāk
Video

Uz nenoteiktu laiku slēdz sabiedriskā transporta satiksmi pār Brasas pārvadu

09/06/2020

Ņemot vērā novirzes tilta tehniskā stāvokļa atzinumā, uz nenoteiktu laiku tiks slēgta sabiedriskā transporta kustība pār Brasas tiltu. Kā informē būvuzņēmēji, kuri veic Brasas pārvada...

Lasīt tālāk