13/02/2015, Kategorija: Attiecības, Sievietēm

_0

Tuvojoties visu mīlētāju jeb Valentīna dienai, aktuāla kļuvusi dažādu dāvanu un pārsteigumu sagatavošana, lai atgādinātu par savām jūtām otrajai pusītei.

Tuvojoties visu mīlētāju dienai, t/p „Alfa” nomnieki apkopojuši savus novērojumus par populārākajām dāvanām šajā pirmssvētku nedēļā. „Skatoties preču pieprasījumu, var novērot, ka cilvēki aizvien rūpīgāk piedomā pie dāvanas, cenšoties to padarīt daudz personiskāku. Līdzās tradicionālajām dāvanām – ziediem un saldumiem, pircēji kļūst arvien radošāki un drosmīgāki. Lai gan patīkami ir saņemt dāvanas, tomēr jāatceras, ka visu mīlētāju dienas galvenā būtība ir svinēt mīlestību,” novērojumos dalās t/p Alfa vadītāja Liene Apine.

Dāvanu tops kungiem:

1. Populāri joprojām ir dažādi kungu modes aksesuāri, kas izceļ mīļotā vīrieša personību. Piemēram, tās ir aproču pogas, kaklasaites saspraudes, rokassprādzes vīriešiem, rokas pulksteņi, pildspalvas, vizītkaršu etvijas, kā arī iecienītās smaržas. Papildus iecienītajiem aksesuāriem, bieži dāmas izvēles šīs lietas „iezīmēt”, atstājot jeb iegravējot tajās kādu mīļu un personīgu vēstījumu.

2. Neapdāvināti nepaliek arī tie vīrieši, kuri aizraujas ar tādiem vīrišķīgiem hobijiem, kā makšķerēšana, medības, auto, moto un aktīva atpūtu dabā. Populārākā šīs kategorijas dāvana noteikti ir saliekamais Šveices nazis, vai kāds cits „izdzīvošanai” dabā paredzēts instruments.

3. Bieži sieviešu izvēlētā dāvana tiek saskaņota ar pašas sievietes interesēm, tādēļ nereti kungi tiek apdāvināti ar īpašiem kosmētikas līdzekļiem, kas paredzēti relaksējušai atpūtai kopā ar savu mīļoto.  Populārāko vidū noteikti ir dažādas vannas putas, sāls un masāžas eļļas.

4. Gandrīz visos svētkos iecienītas ir personificētas dāvanas, tādēļ Valentīndienā ļoti populāri ir dažādi apģērba gabali, kas apdrukāti ar tikai mīlnieku starpā saprotamiem ziņojumiem. Apdrukāti tiek gan t-krekli, gan priekšauti, džemperi gan arī apakšveļa.

5. Līdzīgi kā citos svētkos, arī mīlestības dienā, daudzi izvēlas dāvināt grāmatas. Sākot no romāniem un stāstiem, beidzot ar hobiju grāmatām.

6. Tomēr, lai kā attīstītos modernās tehnoloģijas, viena no iecienītākajām un tradicionālākajām dāvanām kungiem no savām iemīļotajām sievietēm ir fotorāmītis ar mīļotās fotogrāfiju.

Dāvanu tops dāmām:

1. Lai atvieglotu mājas uzkopšanas darbus un vairāk veltītu laiku sev un otrajai pusītei, vīrieši izvēlas dāvināt iecienītāko palīgu mājas darbos – iRobot. Sadzīves tehnikas pārdevēji atzinuši, ka šī ir viena no tām dāvanām, par kurām sievietes priecājas, nevis kā, piemēram, virtuves kombaina gadījumā, varētu apvainoties.

2. Nemainīga jebkuru svētku vērtība ir šokolāde un saldumi. Nereti saldumu ražotāji laicīgi ir sagatavojušies, radot sirds formas saldumus, kas nereti nonāk ne tikai pie mīļotajām sievietēm, bet arī pie kolēģēm, darba partnerēm, mammām, meitām un citām svarīgām sievietēm vīrieša dzīvē.

3. Lai gan ziedu dāvināšanai nav nepieciešams iemesls, tomēr lielākais pieprasījums pēc dažādām ziedu kompozīcijām novērojams tieši tuvojoties Valentīndienai. Vērtība, kas nekad nemainās – dažādu krāsu rozes.

4. Kungi, līdzīgi kā dāmas, izvēloties dāvanu mīļotajai nereti aizdomājas par abpusēju dāvināšanas prieku, tādēļ dod priekšroku apakšveļas dāvināšanai. Lai gan apakšveļas tirgotāji atzīst, ka vīrieši reizēm mulst un savu izvēli apakšveļas veikalā izdara ātri, tomēr šī ir viena no iecienītākajām un izplatītākajām dāvanām.

5. Savu popularitāti iecienītāko mīlētāju svētku dāvanu topā nezaudē arī rotaslietas, aksesuāri, rokassomiņas un smaržas.

6. Dāvinot, piemēram, rotaslietas, kungi arī mēdz iegravēt kādu mīļu un personīgu vēstījumu, taču visbiežāk šie vēstījumi tiek atstāti gredzenu iekšpusē, kas nereti ir kādas jaunas ģimenes sākums.

7. Pēdējo gadu laikā par vienām no iecienītākajām dāvanām ir kļuvuši jaunāko modeļu viedtālruņi, planšetdatori, mūzikas atskaņotāji, kā arī citi rīki laika kliedēšanai.

191 skatījumi
Video

No 1. augusta epidurālā anestēzija dzemdībās ir jāsniedz par valsts līdzekļiem

12/07/2022

No 1. augusta ārstniecības iestādēm epidurālā anestēzija dzemdībās ir jāsniedz par valsts līdzekļiem, tajā skaitā, ja vēlmi par atsāpināšanas pielietošanu izteikusi pati sieviete....

Lasīt tālāk
Video

Kolagēns – sporta un skaistumkopšanas trends vai reāls palīgs?

27/07/2021

Pēdējo gadu laikā par kolagēnu runā teju visi, tam nereti piedēvējot pat brīnumainas spējas, kas ne vien padarīs mūs veselīgākus, bet arī jaunākus. Lai arī kolagēnam ir būtiska nozīme...

Lasīt tālāk
Video

Sievietes gatavas iesaistīties tehnoloģiju jomā

26/07/2021

                Biedrības Riga TechGirls organizētajām bezmaksas apmācībām Iepazīsti tehnoloģijas, kas norisināsies tiešsaistē...

Lasīt tālāk
Video

Labdarības maratons “Dod Pieci!” šogad veltīts vardarbības mazināšanai ģimenē

08/10/2020

Sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod Pieci!” šogad pievērsīsies vardarbībai ģimenē – sarežģītam un daudzslāņainam tematam, runājot gan par emocionālo, fizisko, finansiālo...

Lasīt tālāk
Video

Uzkodas un kūka Baltā galdauta svētkiem

04/05/2020

Ik gadu 4. maijā, svinot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, klājam baltus galdautus, pulcējamies uz kopīgām brokastīm, pusdienām vai vakariņām un godinām savu mīļo Latviju....

Lasīt tālāk
Video

Svētkos dāviniet veselību!

21/12/2018 | Autors: Publicitātes materiāls

Dāvanu sarūpēšana dažādām svētku reizēm ir patīkams, bet vienlaikus arī visai sarežģīts process. Ko dāvināt? Vai dāvana patiks, noderēs? Stop! Tieši par “dāvanas derīgumu”...

Lasīt tālāk
Video

Jaundzimušo skaits turpina kristies

19/10/2018 | Autors: Centrālā statistikas pārvalde

2018. gada pirmajos deviņos mēnešos reģistrēto jaundzimušo skaits – 14 680 bērni – ir par 1 267 mazuļiem jeb 8 % mazāks nekā 2017. gada attiecīgajā periodā, liecina Centrālās statistikas...

Lasīt tālāk
Video

Garšvielu vētra kafijas krūzītē

08/03/2018 | Autors: Publicitātes materiāls

Kopš karstā dzēriena ​​Chai Latte popularitāte pārkāpusi savas dzimtenes robežas Indijā, saldi pikantās garšas iekarojušas garšas kārpiņas visā pasaulē. Šī garšīgā melnā tēja,...

Lasīt tālāk
Video

Apšauba Tieslietu ministrijas pirmslaulību kursu jēgu

05/02/2018 | Autors: Zane Grodiņa, Labdien.lv

Tieslietu ministrijas (TM) pirmās pirmslaulību apmācības nav sasniegušas izvirzīto mērķi – apmācīt 50 pārus visā Latvijā. Rīgā kursus apmeklējuši tikai 16 pāri, savukārt reģionos...

Lasīt tālāk
Video

Centrāltirgū droši ļaujies savai gaumei

29/12/2017 | Autors: Ilze Zonne, NRA

  Pircēju Rīgas Centrāltirgū netrūkst arī ikdienā, bet, gadumijai tuvojoties, šeit iegriežas pat tie, kuru parastajos maršrutos tirgus nav iekļauts. Savā ziņā Centrāltirgus ir...

Lasīt tālāk